Strzelał do gołębi
2013-05-06 11:44:32

Jędrzejowscy policjanci zatrzymali 25- letniego mężczyznę, który w sobotnie popołudnie strzelał z wiatrówki do ptaków. Za ten czyn ustawa przewiduje nawet do 2 lat pozbawienia wolności.


W sobotnie popołudnie jędrzejowscy policjanci otrzymali zgłoszenie, że z balkonu na osiedlu w Jędrzejowie mężczyzna strzela z karabinka pneumatycznego do ptaków. Funkcjonariusze na miejscu potwierdzili informację.

 jedrzejow_bron.jpg

Ujawnili zastrzelonego gołębia oraz wiatrówkę, z której strzelano. Jak się okazało „snajperem” był 25- letni mieszkaniec Jędrzejowa, w chwili zatrzymania miał blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie. Trafił on do policyjnej celi. Teraz może mu grozić nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

 

Opr. MK

Źródło: KPP w Jędrzejowie




 




https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=13965