Jędrzejowscy policjanci zatrzymali 25- letniego mężczyznę, który w sobotnie popołudnie strzelał z wiatrówki do ptaków. Za ten czyn ustawa przewiduje nawet do 2 lat pozbawienia wolności.
W sobotnie popołudnie jędrzejowscy policjanci otrzymali zgłoszenie, że z balkonu na osiedlu w Jędrzejowie mężczyzna strzela z karabinka pneumatycznego do ptaków. Funkcjonariusze na miejscu potwierdzili informację.

Ujawnili zastrzelonego gołębia oraz wiatrówkę, z której strzelano. Jak się okazało „snajperem” był 25- letni mieszkaniec Jędrzejowa, w chwili zatrzymania miał blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie. Trafił on do policyjnej celi. Teraz może mu grozić nawet do 2 lat pozbawienia wolności.
Opr. MK
Źródło: KPP w Jędrzejowie