Złodziej ukradł staruszkom ponad 50tys. złotych!
2013-05-02 12:00:08

W gm. Michałów w dniu 25.04.2013 roku nieznany sprawca wszedł do mieszkania, a następnie wykorzystując nieuwagę osoby starszej kobiety lat.83 z szafki drewnianej zabrał pieniądze w kwocie 40 tysięcy złotych i 520 dolarów, oraz z drugiej szafy z kieszeni płaszcza zabrali kopertę, w której było 9 tysięcy złotych.


Jak ustalono odłożone pieniądze pochodziły z kilku lat z oszczędności. Kobieta ze względu na swój wiek i stan zdrowia nie była w stanie opisać i rozpoznać osoby która była w jej mieszkaniu.

Fakt zdarzenia ujawnił maż m. lat 80.

źródło:
Rzecznik Prasowy
Świętokrzyskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji
w Kielcach

 






https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=13956