Złodziej ukradł staruszkom ponad 50tys. złotych! 2013-05-02 12:00:08
W gm. Michałów w dniu 25.04.2013 roku nieznany sprawca wszedł do mieszkania, a następnie wykorzystując nieuwagę osoby starszej kobiety lat.83 z szafki drewnianej zabrał pieniądze w kwocie 40 tysięcy złotych i 520 dolarów, oraz z drugiej szafy z kieszeni płaszcza zabrali kopertę, w której było 9 tysięcy złotych.
Jak ustalono odłożone pieniądze pochodziły z kilku lat z oszczędności. Kobieta ze względu na swój wiek i stan zdrowia nie była w stanie opisać i rozpoznać osoby która była w jej mieszkaniu.
Fakt zdarzenia ujawnił maż m. lat 80. źródło: Rzecznik Prasowy Świętokrzyskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji w Kielcach
|
|
|