Życzenia z okazji Święta Strażaków
2013-05-02 11:05:32


osp.jpg






 

Z okazji Święta Strażaków obchodzonego w dniu św. Floriana życzę Druhnom i Druhom, wszystkim tym, którzy społecznie i zawodowo pełnią zaszczytną humanitarną służbę pożarniczą dla dobra Rzeczpospolitej Polskiej oraz Jej obywateli, przekazuję nasze najwyższe uznanie i podziękowania.

Życzę spełnienia planów i zamierzeń, wszelkiej pomyślności osobistej oraz zadowolenia z wypełnionych obowiązków służbowych. Niech podejmowane działania przyniosą wiele satysfakcji i będą inspiracją do dalszych działań w dziele humanitarnej służby ludziom, w myśl strażackiej dewizy

„Bogu na chwałę, ludziom na pożytek.”

 

 Rada Gminy Nowy Korczyn              Wójt Gminy Nowy Korczyn
                                                                       Paweł Zagaja

 

osp2.jpg

osp1.jpg






https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=13954