Z okazji Święta Strażaków obchodzonego w dniu św. Floriana życzę Druhnom i Druhom, wszystkim tym, którzy społecznie i zawodowo pełnią zaszczytną humanitarną służbę pożarniczą dla dobra Rzeczpospolitej Polskiej oraz Jej obywateli, przekazuję nasze najwyższe uznanie i podziękowania.
Życzę spełnienia planów i zamierzeń, wszelkiej pomyślności osobistej oraz zadowolenia z wypełnionych obowiązków służbowych. Niech podejmowane działania przyniosą wiele satysfakcji i będą inspiracją do dalszych działań w dziele humanitarnej służby ludziom, w myśl strażackiej dewizy
„Bogu na chwałę, ludziom na pożytek.”
Rada Gminy Nowy Korczyn Wójt Gminy Nowy Korczyn
Paweł Zagaja

