Dyrekcja Specjalistycznego Szpitala Ortopedyczno-Rehabilitacyjnego „Górka” oraz Zarząd Uzdrowiska Busko-Zdrój S.A. serdecznie dziękują młodzieży i dorosłym, którzy wzięli udział w akcji SPRZĄTANIE ZIEMI na GÓRCE.
W porządki wokół Szpitala oraz w pięknym, otaczającym go parku zaangażowanych było blisko 100 osób.
Aura sprzyjała, pogoda była typowo wiosenna więc i nastroje dopisywały. Zwłaszcza, że przybyli po zakończeniu pracy mogli liczyć na pyszny bigos i pieczoną kiełbaskę, które serwowała kadra Szpitala, na czele z Panią Dyrektor Jadwigą Karcz.
Zapraszamy do uczestnictwa w kolejnym Sprzątaniu Górki i zachęcamy by zadbać tej wiosny o swoje najbliższe otoczenie: osiedle, podwórko, park, plac zabaw...
Uczyńmy nasze miasto jeszcze piękniejszym.