Sprzątanie Ziemi – akcja na Górce 26.04.2013
2013-04-30 14:54:57

Dyrekcja Specjalistycznego Szpitala Ortopedyczno-Rehabilitacyjnego „Górka” oraz Zarząd Uzdrowiska Busko-Zdrój S.A. serdecznie dziękują młodzieży i dorosłym, którzy wzięli udział w akcji SPRZĄTANIE ZIEMI na GÓRCE.


W porządki wokół Szpitala oraz w pięknym, otaczającym go parku zaangażowanych było blisko 100 osób.

Aura sprzyjała, pogoda była typowo wiosenna więc i nastroje dopisywały. Zwłaszcza, że przybyli po zakończeniu pracy mogli liczyć na pyszny bigos i pieczoną kiełbaskę, które serwowała kadra Szpitala, na czele z Panią Dyrektor Jadwigą Karcz.

gorka_sprzatanie001.jpg 

gorka_sprzatanie004.jpg 

gorka_sprzatanie002.jpg 

gorka_sprzatanie003.jpg 

Zapraszamy do uczestnictwa w kolejnym Sprzątaniu Górki i zachęcamy by zadbać tej wiosny o swoje najbliższe otoczenie: osiedle, podwórko, park, plac zabaw...

Uczyńmy nasze miasto jeszcze piękniejszym.








https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=13950