Burmistrz Miasta Jędrzejowa oraz Centrum Kultury w Jędrzejowie zapraszają do udziału w uroczystościach związanych z 222 rocznicą uchwalenia Konstytucji 3 maja.
Program obchodów:
9.45
msza święta w kościele św. Trójcy w Jędrzejowie z udziałem pocztów sztandarowych.
10.45
przemarsz pod Pomnik Bohaterów Ziemi Jędrzejowskiej
przemówienie burmistrza miasta Jędrzejowa
złożenie wiązanek kwiatów
16.00
Centrum Kultury w Jędrzejowie sala widowiskowa CK
koncert pt. "Co nam w duszy gra - Małgorzata Jałocha i przyjaciele". W koncercie wystąpią Małgorzata Jałocha sopran, Aleksander Jan Zuchowicz tenor, Przemysław Rudkowski fortepian.
źródło: www.umjedrzejow.pl