W związku ze zbliżającym się końcem akcji składania zeznań podatkowych za 2012 rok Naczelnik Urzędu Skarbowego w Busku-Zdroju informuje, że w dniach 29 i 30 kwietnia 2013 r. tut. Urząd będzie czynny w wydłużonych godzinach pracy tj. od 7.30 do 18.00.
Podatnikom, którzy nie rozliczyli się i chcą uniknąć niepotrzebnych kolejek przypominamy, że zeznania podatkowe można wysyłać przez Internet. W tym celu należy skorzystać ze strony internetowej www.e-deklaracje.gov.pl.
źródło busko-zdroj.us.gov.pl