Znaleziono pieniądze
2013-04-29 12:22:22

Dzisiaj rano do Komisariatu I Policji w Kielcach zgłosił się mężczyzna. Poinformował policjantów, że w na jednym z osiedli znalazł kilkanaście tysięcy złotych. Uczciwy znalazca przekazał gotówkę stróżom prawa. Osoba, która jest właścicielem zgubionych banknotów po odpowiedniej weryfikacji będzie mogła odebrać je na komisariacie policji.


Informujemy, że aby odebrać gotówkę należy podać, w jakich pieniądze były nominałach, a także w jakich okolicznościach oraz, w której części miasta mogły zostać zgubione. Dokładnie zweryfikujemy te dane, by pieniądze otrzymała właściwa osoba. By je odebrać należy zgłosić się do Komisariatu I Policji w Kielcach os. Na Stoku 63b. W razie pytań w tej kwestii prosimy telefonować pod nr tel. 41 349 31 10. W razie nie zgłoszenia się właściciela gotówki, przedmiotowe środki pieniężne zostaną przekazane do Biura Rzeczy Znalezionych Starostwa Powiatowego w Kielcach.

KWP Kielce





https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=13930