Złodziej połakomił się na drzewka owocowe
2013-04-29 12:13:01

Mieszkanka Buska-Zdroju zgłosiła kradzież 25 sztuk drzewek owocowych brzoskwiniowych i morelowych. Drzewka zostały skradzione w okresie od 19 do 26 kwietnia z niezamieszkałej posesji w gminie Wiślica.


Poszkodowanym jest syn zgłaszającej kradzież, który wycenił straty na 350 zł. 

/kr/

źródło KWP Kielce





https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=13928