Auto z dopalaczem
2013-04-29 11:57:13

Policjanci zatrzymali 24-letniego mieszkańca gminy Solec-Zdrój. Jest on podejrzewany o posiadanie środka odurzającego. Stróże prawa podczas kontroli drogowej znaleźli w aucie, które prowadził, susz roślinny wstępnie zidentyfikowany, jako tzw. dopalacz. Za przestępstwo posiadania narkotyków została przewidziana kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.


W sobotnią noc stróże prawa ze Stopnicy zatrzymali do kontroli drogowej osobowego volkswagena. Nerwowe zachowanie kierującego nim mężczyzny, zwróciło uwagę funkcjonariuszy. Mundurowi podczas kontroli znaleźli w pojeździe trzy woreczki foliowe z zwartością suszu w ilości około 18 gramów.

 dopalacze_solec1.jpg

 

dopalacze_solec3.jpg 

 

dopalacze_solec2.jpg 

Zabezpieczony środek, śledczy wstępnie zidentyfikowali, jako dopalacz. Zatrzymany noc spędził w policyjnym areszcie. Dzisiaj złoży wyjaśnienia w tej sprawie. Jeżeli dalsze badania potwierdzą, że znaleziony susz jest narkotykiem, mężczyźnie może grozić kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

KWP Kielce





https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=13926