W niedzielę 28 kwietnia w sali widowiskowej Buskiego Samorządowego Centrum Kultury odbył się spektakl słowno-muzyczny 'Trwajcie mocni w wierze'. Spektakl został przygotowany z okazji drugiej rocznicy beatyfikacji papieża Jana Pawła II.
Wiele osób przyszło, by wspólnie świętować rocznicę beatyfikacji papieża. Zwłaszcza, że specjalnie na tę okazję zespół "Gorzkowianie" przygotował program artystyczny, który wyreżyserował ksiądz Andrzej Biernacki.

Tradycyjnie ksiądz wcielił się w rolę papieża Jana Pawła II. Spektaklowi towarzyszyły wspomnienia z pontyfikatu ukochanego papieża, a także łzy wzruszenia.
/kr/, zdjęcia TMB