W drugą rocznicę beatyfikacji
2013-04-29 10:45:16

W niedzielę 28 kwietnia w sali widowiskowej Buskiego Samorządowego Centrum Kultury odbył się spektakl słowno-muzyczny 'Trwajcie mocni w wierze'. Spektakl został przygotowany z okazji drugiej rocznicy beatyfikacji papieża Jana Pawła II.


Wiele osób przyszło, by wspólnie świętować rocznicę beatyfikacji papieża. Zwłaszcza, że specjalnie na tę okazję zespół "Gorzkowianie" przygotował program artystyczny, który wyreżyserował ksiądz Andrzej Biernacki.

 gorzkowianie1.jpg

gorzkowianie2.jpg 

gorzkowianie3.jpg 

gorzkowianie4.jpg 

Tradycyjnie ksiądz wcielił się w rolę papieża Jana Pawła II. Spektaklowi towarzyszyły wspomnienia z pontyfikatu ukochanego papieża, a także łzy wzruszenia.

/kr/, zdjęcia TMB





https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=13922