Wypalanie traw jest nielegalne 2013-04-27 09:41:42
Wczoraj, w piątek 26 kwietnia po południu w gminie Busko-Zdrój spaliło się ok. 6 ha poszycia leśnego i 2 ha nieużytków. Przyczyną pożaru było wypalanie traw.
51-letni nietrzeźwy mężczyzna (0,28 mg/l/), wypalając trawę na swojej działce, doprowadził do rozprzestrzenienia się ognia. Jak na razie nie ustalono właścicieli spalonych terenów ani wysokości strat powstałych w wyniku pożaru. Na miejscu wykonano dokumentację fotograficzną miejsca zdarzenia. /kr/ źródło KWP Kielce
|
|
|