Wypadek w Kotkach 2013-04-26 09:54:19
Dzisiaj, w piątek 26 kwietnia w miejscowości Kotki w gminie Busko-Zdrój doszło do wypadku. Około 6.30 zderzyły się tu dwa samochody osobowe, Opel Astra II i VW Golf III. Na miejsce zdarzenia przyjechał zastęp buskiej Straży Pożarnej.
Stwierdzono, że Volkswagen tarasuje drogę, Opel znajduje się poza pasem ruchu. Samochodami podróżowały w sumie cztery osoby. Mężczyzna z Volkswagena został zabrany do szpitala w Busku-Zdroju.
/kr/, zdjęcia Straż Pożarna
|
|
|