Wypadek w Kotkach
2013-04-26 09:54:19

Dzisiaj, w piątek 26 kwietnia w miejscowości Kotki w gminie Busko-Zdrój doszło do wypadku. Około 6.30 zderzyły się tu dwa samochody osobowe, Opel Astra II i VW Golf III. Na miejsce zdarzenia przyjechał zastęp buskiej Straży Pożarnej.


Stwierdzono, że Volkswagen tarasuje drogę, Opel znajduje się poza pasem ruchu. Samochodami podróżowały w sumie cztery osoby. Mężczyzna z Volkswagena został zabrany do szpitala w Busku-Zdroju. 

wypadek_kotki.jpg 

wypadek_kotki1.jpg 

wypadek_kotki2.jpg 

/kr/, zdjęcia Straż Pożarna







https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=13904