Sprzątanie Ziemi
2013-04-25 14:21:04

W dn. 26.04.2013 /piątek/ Specjalistyczny Szpital Ortopedyczno-Rehabilitacyjny Górka oraz Uzdrowisko Busko-Zdrój S.A. zapraszają do udziału w akcji ,,Sprzątanie Ziemi”. Sprzątać będziemy teren wokół Szpitala Górka.

Spotykamy się o godz. 14.00 przed głównym wejściem.

sprzatnie_ziemi001.jpg 


Nie masz planów na piątkowe popołudnie? Przyjdź, Weź udział !!!

Uczyńmy nasze Busko jeszcze piękniejszym!


Zapraszamy.



https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=13900