Sprzątanie Ziemi 2013-04-25 14:21:04
W dn. 26.04.2013 /piątek/ Specjalistyczny Szpital Ortopedyczno-Rehabilitacyjny Górka oraz Uzdrowisko Busko-Zdrój S.A. zapraszają do udziału w akcji ,,Sprzątanie Ziemi”. Sprzątać będziemy teren wokół Szpitala Górka.
Spotykamy się o godz. 14.00 przed głównym wejściem.
Nie masz planów na piątkowe popołudnie? Przyjdź, Weź udział !!! Uczyńmy nasze Busko jeszcze piękniejszym!
Zapraszamy.
|
|
|