Oszukana na wnuczka 2013-04-25 09:20:12
81-letnia kobieta mieszkająca w Kazimierzy Wielkiej zgłosiła na policję oszustwo na tzw. 'wnuczka'. Do poszkodowanej zadzwonił mężczyzna, podający się za wnuczka kobiety, który mieszka w Krakowie.
Poinformował 81-latkę, że miał wypadek, przebywa w szpitalu i potrzebuje pieniędzy na pokrycie kosztów operacji kobiety, z którą się zderzył. Mieszkanka Kazimierzy pobrała 9000 zł z banku i przekazała je mężczyźnie, podającego się za znajomego wnuka, który miał przekazać pieniądze. Po czasie kobieta zorientowała się, że została oszukana. /kr/ źródło KWP Kielce
|
|
|