Wjechał w słup telegraficzny
2013-04-23 14:14:01

W miejscowości Zakrzów w gminie Pińczów 22-letni kierowca Audi A4 doprowadził do wypadku. Mężczyzna na prostym odcinku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu.


Przyczyną takiego zachowania była prawdopodobnie chwila nieuwagi. Zjeżdżając na przeciwny pas, zmusił tym samym 43-letniego kierowcę VW Passata do zjechania z jezdni. Kierowca VW uderzył w przydrożny słup telegraficzny. Obaj kierowcy byli trzeźwi.

/kr/





https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=13875