Zatrzymani krótko po kradzieży
2013-04-23 09:26:22

Soleccy policjanci zatrzymali trzech mieszkańców gminy Pałecznica w wieku od 25 do 27 lat. Mężczyźni podejrzewani są o kradzież drzewek. Złodzieje wpadli podczas rutynowej kontroli drogowej. Za kradzież została przewidziana kara nawet do 5 lat wolności.


Wszystko rozegrało się wczoraj późno w nocy. Mundurowi zatrzymali do kontroli samochód osobowy marki Skoda Octavia. Pojazdem podróżowało trzech mężczyzn, mieszkańców gminy Pałecznica. Ich nerwowe zachowanie wzbudziło podejrzenia mundurowych. Funkcjonariusze dokładnie sprawdzili auto. W bagażniku znaleźli 60 drzewek sosny.




https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=13866