Wycięte drzewka w Magierowie
2013-04-22 12:37:56
10 000 złotych straty poniósł właściciel sadu w miejscowości Magierów w gminie Solec-Zdrój. Nieznany sprawca ręczną piłą wyciął 84 sztuki drzewek owocowych czereśni.
Rok temu miało miejsce podobne zdarzenie. Wtedy straty wyceniono na 5 000 złotych.
/kr/
|