Wycięte drzewka w Magierowie
2013-04-22 12:37:56

10 000 złotych straty poniósł właściciel sadu w miejscowości Magierów w gminie Solec-Zdrój. Nieznany sprawca ręczną piłą wyciął 84 sztuki drzewek owocowych czereśni.


Rok temu miało miejsce podobne zdarzenie. Wtedy straty wyceniono na 5 000 złotych.

/kr/

 




https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=13862