Niemowlę poszkodowane w wypadku w powiecie kazimerskim 2013-04-22 09:39:25
W miejscowości Bieglów w powiecie kazimierskim w niedzielę 21 kwietnia doszło do wypadku samochodowego, w którym ucierpiało 3,5 miesięczne dziecko.
29-letni kierowca Skody Octavii, trzeźwy, na prostym odcinku drogi zjechał na przeciwległy pas jezdni, wjechał do rowu i uderzył w przepust drogowy. W wyniku zdarzenia kierowca doznał stłuczenia klatki piersiowej, okolicy lędźwiowej. Jego 27-letnia pasażerka doznała złamania kości udowej nogi. Poszkodowani zostali przewiezieni do szpitala w Busku-Zdroju. 3,5 miesięczny chłopiec miał zasinienie czoła i biodra. Został helikopterem przetransportowany do szpitala w Kielcach. /kr/
|
|
|