Okradziona w Skotnikach Dolnych 2013-04-22 09:22:19
Wczoraj, w niedzielę 21 kwietnia, do buskiej Komendy Policji zgłosiła się 40-letnia kobieta, którą okradziono w miejscowości Skotniki Dolne w gminie Wiślica.
Złodziej, wykorzystując nieuwagę poszkodowanej, zabrał jej torebkę z portfelem, dowodem osobistym, prawem jazdy, dwoma kartami bankomatowymi, telefonem komórkowym oraz zegarkiem. Straty oszacowano na 205 złotych.
/kr/
|
|
|