Okradziona w Skotnikach Dolnych
2013-04-22 09:22:19

Wczoraj, w niedzielę 21 kwietnia, do buskiej Komendy Policji zgłosiła się 40-letnia kobieta, którą okradziono w miejscowości Skotniki Dolne w gminie Wiślica.


Złodziej, wykorzystując nieuwagę poszkodowanej, zabrał jej torebkę z portfelem, dowodem osobistym, prawem jazdy, dwoma kartami bankomatowymi, telefonem komórkowym oraz zegarkiem. Straty oszacowano na 205 złotych. 

/kr/





https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=13857