Muzeum w Podgajach w TVN Turbo
2013-04-19 13:26:51

W najbliższą sobotę 20 kwietnia o godzinie 13.40 w TVN Turbo zostanie wyemitowany premierowy odcinek reportażu Witolda Odrobiny 'Odrobiny Polski'. Tematem reportażu będzie Muzeum Polskiej Motoryzacji XX wieku 'Polska na Kołach', które znajduje się w Podgajach w gminie Busko-Zdrój.



Czytaj artykuł:

Wszystko zaczęło się od Warszawy

Warszawa 201, SHL M11, polonez Borewicz, Junak B-20, Jelcz RTO 043, San H-100 miłośnicy motoryzacji wiedzą, o czym mowa. Ten jednak, dla kogo wymienione nazwy brzmią obco, koniecznie powinien odwiedzić muzeum "Polska na kołach", które w Podgajach powoli rozkręcają Arkadiusz i Wojciech Łukasik, ojciec z synem, których oprócz więzów krwi łączy wspólna pasja. Czytaj cały artykuł


muzeum_podgaje4.jpg

 

 



https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=13850