DOBRE PRAKTYKI ZE SŁONECZNYM LIDEREM
2013-04-19 12:07:56

27 kwietnia 2013 roku Buska Lokalna Grupa Działania „Słoneczny Lider” zaprasza mieszkańców Gminy Busko-Zdrój zainteresowanych pozyskaniem środków w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 Oś 4 Leader do bezpłatnego uczestnictwa w Dniu Beneficjenta, którego zadaniem jest zaprezentowanie zrealizowanych projektów jako dobrych praktyk.


Podczas tego dnia odwiedzimy Izbę Chlebową przy Parafii Rzymskokatolickiej p.w. Św. Brata Alberta w Busku - Zdroju, gdzie będziemy mieli możliwość skosztowania podpłomyków. Ośrodek Jazdy Konnej i Hipoterapii Hipoland w Zbludowicach zapewni nam przejażdżkę wozem turystycznym. W Gospodarstwie Agroturystycznym „U Michała” w Widuchowie będziemy mieli możliwość skorzystania z zewnętrznej siłowni.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.slonecznylider.pl, gdzie znajduje się szczegółowy harmonogram Dnia Beneficjenta, oraz deklaracja uczestnictwa w Dniu Beneficjenta, którą należy do 25.04.2013 roku złożyć w Punkcie Informacyjno – Konsultacyjnym przy ul. Partyzantów 22 w Busku – Zdroju. 




https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=13849