W dzisiejszych czasach coraz więcej dzieci ma problemy z czytaniem i pisaniem. Dotyczy to nie tylko uczniów klas nauczania początkowego tj. I-III, ale również klas wyższych. Zastanawiamy się wtedy, co zrobić – jak pomóc dziecku.
Często stosujemy metody niewłaściwe, wyrządzając dziecku krzywdę, gdyż nie zdajemy sobie sprawy, że nasze dziecko jest dyslektyczne – ma problem z czytaniem czy dysgraficzne – problem z pisaniem, które wymaga fachowej pomocy nauczyciela reedukatora, aby nauka stała się przyjemnością, a nie ciągłym stresem rzutującym na dalsze lata nauki.
Jeśli Twoje dziecko ma problemy z czytaniem i pisaniem nie zwlekaj, przyjdź, pomogę!
Gabinet Reedukacyjny dla dzieci dyslektycznych, dysgraficznych i dysortograficznych.
28-100 Busko-Zdrój
tel. 539-062-388
---->>> więcej
/Artykuł sponsorowany/