INFORMACJA 2013-04-17 22:26:18
W związku z planowaną realizacją zadania pod nazwą „Budowa linii
energetycznej kablowej średniego napięcia, stacji transformatorowej
15/0,4 kV kontenerowej, linii kablowej niskiego napięcia oraz wykonanie
rozcięć w istniejącej linii napowietrznej na działkach położonych w
miejscowości Nowy Korczyn”, którego inwestorem jest PGE Dystrybucja
S.A., Oddział Skarżysko-Kamienna, Wójt Gminy Nowy Korczyn zaprasza
mieszkańców następujących ulic: Rynek, Rzeźnicza, Zamkowa, Zaścianek,
Krakowska, Tarnowska, Piłsudskiego na spotkanie, które odbędzie się w
dniu 22.04.2013 r. (poniedziałek) o godz. 12.00 w remizie OSP w Nowym
Korczynie.
Tematem spotkania będzie kwestia wymiany przyłączy napowietrznych na przyłącza kablowe (ziemne) do poszczególnych prywatnych gospodarstw domowych objętych projektem. Prosimy o osobiste wstawiennictwo celem uzgodnienia aspektów technicznych przeprowadzenia przedmiotowej wymiany.
/Serwis Informacyjny UG/
|
|
|