W sobotę 20 kwietnia o godzinie 10.00 w Parku Miejskim w Kielcach rozpocznie się piąta już edycja Ogólnopolskiej Akcji Krwiodawstwa 'Motoserce'.
Towarzyszyć jej będzie wiele atrakcji m.in. parada motocykli, występy, pokazy, koncerty. Podczas akcji wystąpią: gwiazda wieczoru Vena Valley, The Crows, Cofer Dale, Milky Boys, Garaż, Horoskop.

Najważniejszym punktem sobotniego przedsięwzięcia będzie zbiórka krwi, którą można oddawać w trakcie trwania imprezy w specjalnie oznakowanym autobusie oraz w PCK na konto 200 Motoserce. Organizatorami akcji w Kielcach są: Old Bikers MC,Road Runners MC,Steel Roses MC,Vidmo FG, Czarna Flota FG, Faithless FG, Vulcaneria Club, Rabid Wolves FG. Zachęcamy do przyłączenia się do akcji!
/kr/
źródło: www.motoserce.pl