Łupem złodzieja padły wojskowe hełmy
2013-04-15 12:16:30
W okresie od 16 marca do 13 kwietnia w gminie Bejsce doszło do włamania do niezamieszkałego domu. Nieznany sprawca wyłamał drzwi wejściowe, a następnie z budynku ukradł trzy hełmy wojskowe.
https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=13797