Najechał na wysepkę ronda 2013-04-15 10:58:38
32-letni kierowca Forda Mondeo w nocy w sobotę doprowadził do wypadku. Zdarzenie miało miejsce w miejscowości Prząsław w gminie Jędrzejów. Mężczyzna nie zachował należytej ostrożności oraz wymaganej prędkości do panujących warunków i najechał na wysepkę ronda.
Kierowca, w wyniku zdarzenia, doznał urazu kręgosłupa i został przewieziony do jędrzejowskiego szpitala. W samochodzie podróżowali również pasażerowie, mężczyźni w wieku 39, 32 i 51 lat. Nie doznali oni żadnych obrażeń ciała. /kr/
|
|
|