Skradzione olchy i topole
2013-04-12 09:28:08

Na 4 tysiące złotych wyceniła straty 27 kobieta, której z działki wycięto olchy i topole. Kradzież miała miejsce w miejscowości Dobiesławice w gminie Bejsce od sierpnia 2012 roku do 8 kwietnia 2013r.


Złodziej wyciął 14 sztuk drzew.

/kr/





https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=13774