Złodzieje grasowali w Michałowie
2013-04-11 09:49:38

Dwie stare pompy do wody, w tym jedna niesprawna, cztery żyrandole, cztery bateria wodne, agregat do lodówki ukradli złodzieje, którzy od stycznia do 9 kwietnia grasowali w miejscowości Michałów w powiecie pińczowskim.


Nieznani sprawcy dostali się do niezamieszkałego budynku mieszkalnego poprzez wybicie szyby w oknie. Oprócz kradzieży, złodzieje częściowo wyrwali instalację elektryczną. Straty oszacowano na około 400 złotych.

/kr/





https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=13758