Pijany ksiądz za kierownicą? 2013-04-10 12:09:16
Kierowca z okolic Pińczowa we wtorek 9 kwietnia doprowadził do wypadku w Piotrkowie Trybunalskim. Mężczyzna nie dość, że miał 2,3 promile alkoholu w organizmie, jechał bez prawa jazdy, które odebrano mu kilka lat temu. Kierowcą prawdopodobnie był ksiądz z gminy Michałów.
O sprawie poinformował portal naszemiasto.pl w Piotrkowie Trybunalskim. Jak wynika z informacji policji, 45-letni mężczyzna jadący renault thalia, nie zastosował się do sygnalizacji świetlnej. Wjechał w hyundaia, który prowadziła 25-letnia mieszkanka Piotrkowa. Poszkodowana w wypadku i sprawca zdarzenia zostali przewiezieni do szpitala. /kr/
|
|
|