Skradzione drzewo
2013-04-10 10:07:54
Na 350 złotych oszacowano straty po kradzieży, jaka w okresie od 29 marca do 9 kwietnia miała miejsce w miejscowości Wólka w gminie Jędrzejów.
Złodziej zerwał kłódkę zabezpieczającą bramę wjazdową na ogrodzoną, niezamieszkałą posesję. Zabrał pocięte drzewo opałowe gatunku akacjowo-olchowego w ilości 3-4 m sześciennych.
/kr/
|