Złodziej w pińczowskim szpitalu 2013-04-09 09:38:12
W szpitalu w Pińczowie w poniedziałek 8 kwietnia została okradziona 65-letnia kobieta.
Złodziej, wykorzystując nieobecność poszkodowanej, która przebywała na leczeniu, z szafki zabrał portfel z zawartością dowodem osobistym, książeczką emeryta i pieniędzmi w kwocie 300 złotych. /kr/
|
|
|