Złodziej w pińczowskim szpitalu
2013-04-09 09:38:12

W szpitalu w Pińczowie w poniedziałek 8 kwietnia została okradziona 65-letnia kobieta.


Złodziej, wykorzystując nieobecność poszkodowanej, która przebywała na leczeniu, z szafki zabrał portfel z zawartością dowodem osobistym, książeczką emeryta i pieniędzmi w kwocie 300 złotych.

/kr/





https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=13728