Burmistrz Miasta i Gminy Kazimierza Wielka, Kazimierski Ośrodek Kultury, Publiczne Gimnazjum Samorządowe w Kazimierzy Wielkiej zapraszają na uroczyste obchody 73 rocznicy Zbrodni Katyńskiej. Obchody zaplanowano na piątek 12 kwietnia.
Program uroczystości od godziny 10.00:
- Msza święta w intencji Ofiar Zbrodni Katyńskiej w kościele p.w. Miłosierdzia Bożego w Kazimierzy Wielkiej
- Złożenie kwiatów na dziedzińcu Publicznego Gimnazjum Samorządowego pod Dębem Pamięci poświęconym por. Leonowi Postawce
- Przemarsz do Kazimierskiego Ośrodka Kultury
- Wystąpienia okolicznościowe
- "Katyń 1940 - Zmarli zobowiązują żyjących" - program artystyczny w wykonaniu uczniów Publicznego Gimnazjum Samorządowego w Kazimierzy Wielkiej.
źródło: www.kazimierzawielka.pl