Medale Za Długoletnią Służbę dla pracowników oświaty (foto/video)
2013-04-08 11:04:54

Podczas sesji Rady Powiatu Buskiego 5 kwietnia br. 23 pracowników oświaty z placówek powiatu buskiego odebrało przyznane przez Prezydenta RP na wniosek ministra edukacji narodowej medale "Za Długoletnią Służbę".


Za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej wyróżnieni zostali: złotym medalem - Ewa Gadawska, Andrzej Grochowski, Tadeusz Janik, Marianna Konieczna, Alfreda Kryczka, Leokadia Ryś, Małgorzata Szafraniec i Barbara Żurek-Szymańska; srebrnym medalem - Ewa Gunia, Marzena Gzyl, Krzysztof Kabata, Renata Kaczocha, Bożena Kulba, Agnieszka Mierzwińska-Mrugała, Dorota Mrożek, Marzena Noga, Maria Nogaś, Anetta Okraj, Elżbieta Pawelec i Urszula Polak; brązowym medalem - Barbara Galant, Ewa Tomala i Grzegorz Załęcki.

medale_za_sluzbe001.jpg 

medale_za_sluzbe002.jpg 

medale_za_sluzbe_male.JPG 
Kliknij na zdjęcie aby powiększyć jego rozmiar

Aktu dekoracji dokonała wojewoda Bożentyna Pałka-Koruba, w asyście świętokrzyskiego wicekuratora oświaty Grzegorza Bienia i starosty buskiego Jerzego Kolarza.

/Robert Gwóźdź/


Zobacz video z nadania medali:

medale_za_sluzbe_video.jpg
Kliknij i oglądaj

 


Czytaj artykuł: Szpital głównym tematem sesji Rady Powiatu

Mocne słowa towarzyszyły XXVI Sesji Rady Powiatu, która odbyła się w piątek 5 kwietnia w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Busku-Zdroju.  - czytaj więcej














https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=13716