W Wiśle w gminie Nowy Korczyn znaleziono zwłoki
2013-04-07 16:33:30

W niedzielę 7 kwietnia około godziny 11 z Wisły w miejscowości Łęka w gminie Nowy Korczyn wyłowiono zwłoki młodego mężczyzny. Ciało zostało wyłowione 3 kilometry od przeprawy promowej w Nowym Korczynie.


Policjanci ustalają personalia zmarłego. Prawdopodobnie jest to siedemnastolatek, którego poszukiwali proszowscy policjanci.

cialo_nowykorczyn.jpg
 

/kr/





https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=13711