Okradziony na dworcu w Sędziszowie
2013-04-04 13:05:06

2 kwietnia około godziny 16.00 na dworcu PKP w Sędziszowie nieznany sprawca okradł 33-letniego mężczyznę. Poszkodowany w trakcie kradzieży spał, był nietrzeźwy.


Mężczyźnie zabrano torbę od laptopa, w której znajdował portfel z dowodem osobistym, książeczka wojskowa, obrączka, telefon komórkowy. Straty oszacowano na 1450 zł.

 




https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=13686