W Niedzielę Wielkanocną ksiądz proboszcz Tadeusz Szlachta z parafii Niepokalanego Poczęcia NMP wygłosił kazanie, podczas którego snuł refleksje nad naszą pobożnością i wiarą.
Zastanawiał się nad przygotowywaniem się wiernych do Wielkanocy, ubolewał nad niską frekwencją podczas uroczystości Triduum Paschalnego.

Mówił o duchowym przeżywaniu Wielkanocy, namawiał do refleksji nad pustym Grobem Pańskim.
foto J. Kruk