Wielkanocne kazanie w parafii NPNMP (foto/audio)
2013-04-03 12:01:55

W Niedzielę Wielkanocną ksiądz proboszcz Tadeusz Szlachta z parafii Niepokalanego Poczęcia NMP wygłosił kazanie, podczas którego snuł refleksje nad naszą pobożnością i wiarą.



Zastanawiał się nad przygotowywaniem się wiernych do Wielkanocy, ubolewał nad niską frekwencją podczas uroczystości Triduum Paschalnego.

 kazanie_ksszlachta1.jpg

kazanie_ksszlachta2.jpg 

Mówił o duchowym przeżywaniu Wielkanocy, namawiał do refleksji nad pustym Grobem Pańskim. 





 foto J. Kruk








https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=13676