'Jemy smacznie, jemy zdrowo i żyjemy kolorowo' - wystawa pokonkursowa
2013-04-03 09:30:59

Buskie Samorządowe Centrum Kultury i Świętokrzyski Ośrodek Doradztwa Rolniczego zapraszają na wystawę pokonkursową 'Jemy smacznie, jemy zdrowo i żyjemy kolorowo'.


Prace można oglądać w galerii "U Źródeł" znajdującej się w piwnicach BSCK.

 

plakat_bsck1.jpg

źródło www.bsck.busko.pl

 




https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=13671