'Jemy smacznie, jemy zdrowo i żyjemy kolorowo' - wystawa pokonkursowa
2013-04-03 09:30:59
Buskie Samorządowe Centrum Kultury i Świętokrzyski Ośrodek Doradztwa Rolniczego zapraszają na wystawę pokonkursową 'Jemy smacznie, jemy zdrowo i żyjemy kolorowo'.
Prace można oglądać w galerii "U Źródeł" znajdującej się w piwnicach BSCK. 
źródło www.bsck.busko.pl
|