Mistrzostwa Włoszczowy w Tenisie Stołowym
2013-04-02 11:36:22

W dniu 14.04.2013r.(niedziela) o godzinie 14:00 serdecznie zapraszamy na Mistrzostwa Włoszczowy w Tenisie Stołowym, który odbędzie się w hali sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji we Włoszczowie (przy szkole nr 1).


Program obejmuje otwarty turniej, który jest organizowany dla dzieci i młodzieży w wieku szkolnym oraz z myślą o wszystkich tych, którzy chcą sprawdzić swoje umiejętności sportowe i miło spędzić czas wolny.

Zapewniamy obsługę imprezy, stoły do gry, sprzęt do zawodów oraz liczne nagrody niespodzianki dla szczęśliwych zwycięzców, a suma zdobytych punktów zwiększa szanse na pozostanie Sportowcem Roku 2013.

tenis_wloszczowa1.jpg


Serdecznie zachęcamy do spędzenia wolnego czasu na zdrowo i sportowo!


źródło: www.gmina-wloszczowa.pl




https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=13663