Spotkanie z Mariuszem Kurcem w MGBP
2013-04-02 11:15:33

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Busku-Zdroju zaprasza na 'podróż autostopem za parę groszy' z globtroterem, filmowcem i religioznawcą MARIUSZEM KURCEM.Spotkanie odbędzie się 5 kwietnia 2013 r. o godz. 11.00.


Pan Mariusz podróżuje od 19 lat. Wygłosił na ten temat ponad 1000 prelekcji wzbogaconych sporą dawką materiałów filmowych.

 mariusz_kurc1.jpg

Odwiedza zarówno zakłady poprawcze, więzienia jak i szkoły czy ośrodki kultury.
Posiada autorski program "Plecak pełen wrażeń". Postać nietuzinkowa, z ogromną charyzmą.

Zapraszamy!








https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=13660