Nietrzeźwi złodzieje w gminie Wiślica
2013-04-02 09:27:24

W sobotę 30 marca mieszkaniec gminy Wiślica zgłosił kradzież, jakiej dokonano w nocy na jednej z posesji. Złodzieje ukradli 8 przęseł ogrodzeniowych, wykonanych z prętów metalowych, z ogrodzenia niezamieszkałej posesji.


Poszkodowaną jest 85-letnia, ciotka zgłaszającego kradzież, mieszkająca w Krakowie. Straty wyceniono na około 500 złotych. Złodziejami okazali się mieszkańcy gminy Wiślica: 45-letni mężczyzna, nietrzeźwy (0,60 mg/l) i 47-letni mężczyzna, również nietrzeźwy (0,86mg/l). Obaj sprawcy byli już notowani. Policjanci odzyskali skradzione mienie w całości.







https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=13654