Ze stawu w Słabkowicach wyłowiono mężczyznę
2013-04-02 09:22:53

Dzisiaj, we wtorek 2 kwietnia, w stawie w miejscowości Słabkowice w gminie Busko-Zdrój, znaleziono ciało mężczyzny. Na miejsce zdarzenia został skierowany zastęp straży pożarnej z pontonem.



Ciało mężczyzny pływało niedaleko brzegu. Po jego wyłowieniu, obecny na
miejscu lekarz stwierdził zgon. Policja ustala  przyczyny wypadku.
Działania w Słabkowicach nadal trwają. 




staw_slabkowice1.jpg 

 




https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=13653