Ze stawu w Słabkowicach wyłowiono mężczyznę 2013-04-02 09:22:53
Dzisiaj, we wtorek 2 kwietnia, w stawie w miejscowości Słabkowice w gminie Busko-Zdrój, znaleziono ciało mężczyzny. Na miejsce zdarzenia został skierowany zastęp straży pożarnej z pontonem.
Ciało mężczyzny pływało niedaleko brzegu. Po jego wyłowieniu, obecny na
miejscu lekarz stwierdził zgon. Policja ustala przyczyny wypadku.
Działania w Słabkowicach nadal trwają.
|
|
|