Telefon z aukcji 2013-03-30 10:05:04
Do KPP Włoszczowa zgłosił się m. zam. Włoszczowa, który złożył zawiadomienie o tym, że w dniu 03.03.2013r na aukcji internetowej zakupił telefon, za który zapłacił przelewem sprzedającemu kwotę 1100 złotych.
Do dziś nie otrzymał zakupionego towaru, a próby kontaktu ze sprzedającym były bezskuteczne.
|
|
|