Podtrucie czadem w Jędrzejowie
2013-03-30 10:02:08

29 marca2013 roku około godziny 20.30 w Jędrzejowie na ul. 3 Maja na skutek nieszczelności piecyka gazowego służącego do podgrzewania wody w łazience, doszło do podtrucia tlenkiem węgla dwójki nieletnich tj. dziewczynka lat 13 oraz dziewczynki lat 9.


W miejscu zamieszkania przebywała z dziećmi matka lat 37 - (trzeźwa) , która zawiadomiła pogotowie ratunkowe. Dzieci przytomne z zawrotami i bólami głowy przewieziono do Szpitala w Jędrzejowie. W rozmowie z lekarzem dyżurnym ustalono, iż stan ich zdrowia jest dobry, nie ma zagrożenia dla życia i zdrowia. Dzieci pozostały na dalszej obserwacji w Szpitalu.


 



https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=13651