Mamy obawy, że aura, jaka panuje za oknem, wprowadza niektórych w zakłopotanie. Jakie to święta? Idealna pogoda na Boże Narodzenie, ale... przecież zbliża się Wielkanoc. Dla naszych zagubionych czytelników przygotowaliśmy konkurs świąteczny z jajem śnieżnym w tle.
Co należy zrobić?
1. Odszukać aparat fotograficzny - sprawdzić, czy działa.
2. Wyjąć farbki, kleje, taśmy i tym podobne rzeczy o zabarwieniu plastycznym.
3. Ciepło się ubrać i wyjść na dwór.
4. Zebrać solidną ilość śniegu (co nie jest trudne). Ulepić: jajo, baranka, kurczaczka lub królika...
5. Wykorzystać zebrane akcesoria w celu stworzenia śnieżnego symbolu Wielkanocy
6. Zrobić zdjęcie i wysłać na adres: konkurs@busko.com.pl
Będą nagrody. A więc, do dzieła!

/redakcja/