Świąteczny konkurs z jajem
2013-03-30 12:10:41

Mamy obawy, że aura, jaka panuje za oknem, wprowadza niektórych w zakłopotanie. Jakie to święta? Idealna pogoda na Boże Narodzenie, ale... przecież zbliża się Wielkanoc. Dla naszych zagubionych czytelników przygotowaliśmy konkurs świąteczny z jajem śnieżnym w tle.


Co należy zrobić?

1. Odszukać aparat fotograficzny - sprawdzić, czy działa.

2. Wyjąć farbki, kleje, taśmy i tym podobne rzeczy o zabarwieniu plastycznym.

3. Ciepło się ubrać i wyjść na dwór.

4. Zebrać solidną ilość śniegu (co nie jest trudne). Ulepić: jajo, baranka, kurczaczka lub królika... 

5. Wykorzystać zebrane akcesoria w celu stworzenia śnieżnego symbolu Wielkanocy

6. Zrobić zdjęcie i wysłać na adres: konkurs@busko.com.pl

Będą nagrody. A więc, do dzieła!

 

pisanka_w_tle001.jpg

 

/redakcja/

















https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=13644