V Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt i Chłopców o Puchar Dyrektora ZST-I
2013-03-27 11:27:03

We wtorek 26 marca 2013 roku na terenie Powiatowego Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Busku-Zdroju odbył się V Turniej Piłki Siatkowej Chłopców i Dziewcząt o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Techniczno Informatycznych w Busku-Zdroju.


W zawodach wzięli udział uczniowie szkół gimnazjalnych  powiatu buskiego. Zarówno w kategorii dziewcząt i chłopców rywalizowało po 5 zespołów.
Dyrektor ZST-I Pan Sylwester Pałka dokonał uroczystego otwarcia zawodów, gorąco witając uczniów gimnazjum oraz ich opiekunów.

siatka_zsti1.jpg

siatka_zsti4.jpg


Klasyfikacja dziewcząt:

I. Gimnazjum Nr. 2 w Busku-Zdroju

II. Gimnazjum w Gnojnie

III. Gimnazjum w Stopnicy

IV. Samorządowe Gimnazjum Nr. 1 w Busku-Zdroju

V. Gimnazjum w Nowym Korczynie


siatka_zsti2.jpg

siatka_zsti5.jpg


 Najlepszą zawodniczką wśród dziewcząt została Marlena Kaczor z Gimnazjum nr. 2 w Busku-Zdroju.


Klasyfikacja chłopców:

 I. Gimnazjum Nr. 2 w Busku-Zdroju

II. Gimnazjum w Gnojnie

III. Gimnazjum w Nowym Korczynie

IV. Gimnazjum w Wiślicy

V. Gimnazjum w Stopnicy

 

siatka_zsti3.jpg


Najlepszym zawodnikiem wśród chłopców został Jakub Ściubisz z Gimnazjum Nr 2 w Busku-Zdroju. Turniej cieszył się dużym zainteresowaniem wśród uczniów gimnazjum. Trzy pierwsze zespoły otrzymały puchary, najlepsi zawodnicy otrzymali statuetki, wszystkie drużyny otrzymały dyplomy, które wręczył Dyrektor Szkoły pan Sylwester Pałka.

/ZSTI Busko/





https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=13620