17 marca 2013 roku w hali sportowej Powiatowego Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Busku-Zdroju odbył się Otwarty Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Starosty Buskiego. W rywalizacji wzięło udział około stu zawodników i zawodniczek z terenu powiatu buskiego.
Klasyfikacja końcowa:
Szkoła Podstawowa- dziewczęta
I miejsce – Zuzanna Sowula
Szkoła Podstawowa- chłopcy
I miejsce – Jakub Chmura
II miejsce – Sylwester Wolański
III miejsce – Kamil Sobczyk

Szkoła Gimnazjalna – dziewczęta
I miejsce – Maria Mazur
II miejsce – Karolina Gałka
III miejsce – Marta Widz
Szkoła Gimnazjalna – chłopcy
I miejsce – Krzysztof Tarnowski
II miejsce – Sebastian Kobus
III miejsce – Sebastian Mącznik

Szkoła Ponadgimnazjalna – dziewczęta
I miejsce – Ilona Zając
II miejsce – Karolina Jaśkiewicz
III miejsce – Aleksandra Szostak
Szkoła Ponadgimnazjalna – chłopcy
I miejsce – Kamil Sikora
II miejsce – Wojciech Kseń
III miejsce – Patryk Gwóźdź
Niepełnosprawni – narząd ruchu
I miejsce – Janusz Bryła
II miejsce – Mateusz Szlufik
III miejsce – Paweł Tyka

Niepełnosprawni – grupa wózki
I miejsce – Mateusz Rogowski
II miejsce – Piotr Magda
III miejsce – Bartosz Lasota
Kategoria – OPEN
I miejsce – Janusz Bryła
II miejsce – Fabian Sikora
III miejsce – Mateusz Kucemba