Skradzione paliwo
2013-03-26 13:19:03
Około 250 litrów paliwa na kwotę 1400 złotych skradziono w miejscowości Elżbiecin w gminie Busko-Zdrój. Do kradzieży doszło w okresie od 22 do 25 marca.
Na parkingu stacji paliw nieznany sprawca po uprzednim wyłamaniu zamka korka wlewu paliwa samochodu ciężarowego Renault, dokonał kradzieży oleju napędowego.
|