Skradzione paliwo
2013-03-26 13:19:03

Około 250 litrów paliwa na kwotę 1400 złotych skradziono w miejscowości Elżbiecin w gminie Busko-Zdrój. Do kradzieży doszło w okresie od 22 do 25 marca.


Na parkingu stacji paliw nieznany sprawca po uprzednim wyłamaniu zamka korka wlewu paliwa samochodu ciężarowego Renault, dokonał kradzieży oleju napędowego. 



 



https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=13601