Kradzież kabla w Pawłowicach
2013-03-26 09:20:32
W miejscowości Pawłowice w powiecie pińczowskim ukradziono kabel napowietrznej linii elektrycznej. Do kradzieży doszło w okresie od grudnia 2012 roku do 18 marca 2013 roku.
Złodzieje ukradli 200 m kabla dwużyłowego i około 50 m kabla czterożyłowego. Straty wyceniono na 1000 złotych.
|