Kradzież kabla w Pawłowicach
2013-03-26 09:20:32

W miejscowości Pawłowice w powiecie pińczowskim ukradziono kabel napowietrznej linii elektrycznej. Do kradzieży doszło w okresie od grudnia 2012 roku do 18 marca 2013 roku.


Złodzieje ukradli 200 m kabla dwużyłowego i około 50 m kabla czterożyłowego. Straty wyceniono na 1000 złotych.

 




https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=13595