Około 9.55 w miejscowości Zwierzyniec w gminie Busko-Zdrój doszło do wypadku, do którego zostały rozdysponowane dwa samochody pożarnicze.
Na miejscu okazało się, że samochód marki Volkswagen Polo znajduje się na dachu w rowie. Podróżujące autem dwie kobiety wydostały się z pojazdu o własnych siłach.

Na szczęście nie odniosły większych obrażeń i po zbadaniu przez lekarza pogotowia, pozostały na miejscu wypadku.