Wypadek w Kotkach
2013-03-23 11:13:34
Wczoraj, w piątek 22 marca około godziny 16, w miejscowości Kotki gmina Busko-Zdrój doszło do wypadku. 22-letni kierowca Renault Megane na skrzyżowaniu dróg nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu kierowcy Opla Astra.
Tym samym doprowadził do zderzenia pojazdów. W wyniku wypadku jeden z poszkodowanych mężczyzn doznał obrażeń klatki piersiowej i został hospitalizowany na oddziale chirurgii w buskim szpitalu. 30-letnia pasażerka Opla Astry doznała obrażeń głowy. Kierowcy byli trzeźwi.
|